top of page

Jak napisać idealne CV, branża IT part 2 struktura

Dzisiaj omówimy strukturę CV

i podamy kilka wskazówek, jak napisać idealne CV dla firmy IT.1. Dostosuj swoje CV do konkretnej firmy IT i stanowiska, o które aplikujesz. Podkreśl umiejętności i doświadczenia związane z pracą.


2. Używaj jasnego i zwięzłego języka, aby opisać swoje obowiązki i osiągnięcia na poprzednich stanowiskach. W miarę możliwości używaj punktorów i konkretnych wskaźników procentowych , aby określić ilościowo swoje osiągnięcia.


3. Skoncentruj się na swoich umiejętnościach technicznych i wiedzy w obszarach takich jak języki programowania, tworzenie oprogramowania i administracja siecią.


4. Podkreśl swoją umiejętność pracy w zespole oraz doświadczenie we współpracy z innymi osobami w środowisku IT, dopasowanie do danego zespołu to klucz do przejścia kolejnych etapów rekrutacji .


5. Uwzględnij wszelkie certyfikaty, stopnie naukowe lub inne działania związane z rozwojem zawodowym, które są istotne dla branży w której aplikujesz .


6. Staraj się, aby Twoje CV było zwięzłe i łatwe do odczytania, używając odpowiedniej czcionki i formatu. Używaj słów kluczowych, które są odpowiednie dla pracy i branży IT, aby zwiększyć szanse na to, że Twoje CV zostanie zauważone.


7. Na koniec dokładnie sprawdź swoje CV, aby uniknąć błędów i literówek. Poproś kogoś innego o przejrzenie go, aby uzyskać świeże spojrzenie.Powodzenia Stay in the Flow !

0 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page