top of page
1663701916727.jpeg

MICHAŁ CHROBROWSKI

Dyrektor oddziału Adamietz Sp.  z .o.o

Od kilku lat współpracujemy z Flowstate – w celu pogłębiania umiejętności oraz nauki od podstaw języka angielskiego w zespole którym zarządzam. Łukasz, zaproponował nam bardzo elastyczne możliwości współpracy, wybór godzin i dni. W zależności od poziomu „studentów” stworzył odpowiednie narzędzia aby nauka nie była udręką i obciążeniem, a była przyjazna dla ucznia.

MICHAŁ SKIBICKI

Scrum Master STX Next 

Super podejście! Na początku miałem duże obawy i starałem się znaleźć osobę która będzie rozumiała także język techniczny - branża IT - aby móc swobodnie rozmawiać. Łukasz zdecydowanie czuje ten klimat i rzeczywiście można prowadzić fajne konwersacje a nie tylko skupiać się na gramatyce :)

Scrum Master Facilitator Prisjakt 

Najlepsze lekcje angielskiego jakie miałam! Łukasz jest świetnym nauczycielem, który w bardzo naturalny, ale i efektywny sposób przełamał moje bariery do mówienia po angielsku. Profesjonalizm, indywidualne podejście i kreatywność sprawiają, że każda lekcja z Łukaszem to na prawdę czysta przyjemność.

BARBARA FUJAWA

1638805722112.jpeg
maciej szyszka.jpeg

MACIEJ SZYSZKA

Data Quality Issue Manager  HSBC

Mega polecam! Łukasz ma indywidualne podejście do każdej lekcji. Zero nudy, ciekawe tematy i rozwijające dyskusje. Dodatkowo potrafi znaleźć braki językowe i pomaga je eliminować. Zdecydowanie strzał w 10!

wojtek zdjecie.jpeg
katarzyna skladowska.jpeg

Scrum Master PSM II  Psycholożka

Zajęcia z Łukaszem są po prostu super! Serdecznie wszystkim polecam. Lekcje pozwoliły mi na przełamanie strachu przed mówieniem po angielsku. Łukasz proponuje ciekawe i różnorodne tematy do dyskusji. Atmosfera na spotkaniach zawsze jest rewelacyjna.

KATARZYNA SKŁADOWSKA

michal skibicki.jpeg

WOJTEK BRYGOLA

Tech Lead IG Index 

Łukasz nie tylko pomógł mi poprawić mój angielski, ale jest dla mnie również  doskonałym źródłem motywacji oraz inspiracji, zarówno w zakresie nauki samego języka jak i szeroko pojętego rozwoju. Rynek  pracy, a w szczególności  branża  IT coraz bardziej kładzie nacisk na  umiejętności miękkie , w których rozwoju zajęcia z  flow state zdecydowanie pomagają.  

PIOTR ŁUKASIK

Tech Team Lead  UpMenu

piotr lukasik.jpeg

Jako Team Lead komunikacja  jest jednym z kluczowych elementów mojej pracy. Zajęcia z Flow State  znacznie usprawniły ten proces, oraz zachęciły do dalszego rozwoju i pracy nad kolejnymi umiejętnościami również w  moim życiu prywatnym .

1677139865986_edited.jpg

EMIL KOKOSZKIEWICZ

Java Developer  Natzionale Nederlanden 

Bardzo polecam ! Dzięki swojemu podejściu do nauczania potrafą zmotywować, a nawet zarazić chęcią do nauki języka. Coś co wcześniej było dla mnie męczarnią i przymusem, nagle stało się przyjemnością z chęcią na więcej!

1667418796838 (1).jpeg

ŁUKASZ PRZYBYŁEK

Project Manager Adamietz sp. z o.o.

Lekcje z Flow State  to sama przyjemność.
Efekty szybko widoczne i pomagające w każdej płaszczyźnie w j. angielskim. Czuję się  znacznie lepiej przygotowany do rozmów z zagranicznymi kontrahentami.

WERONIKA MAKUCH

Architektka

Bardzo polecam zajęcia z Łukaszem. Nie tylko pomaga w przełamaniu bariery językowej czy tez wzbogaceniu słownictwa oraz rozwiązywaniu problemów gramatycznych. Potrafi również zaciekawiać, a także poszerzyć horyzonty zainteresowań swojego ucznia. Każda lekcja jest ciekawa, a także przeprowadzona na wysokim poziomie merytorycznym! :)

Screenshot 2023-02-22 at 11.06.16.png
bottom of page